cięcie strumieniem wody

Masz pytania?
Zapytaj konsultanta

tel. 074 886 92 60
wyślij email

lub

Firma

 

Jesteśmy firmą rodzinną, istniejącą od 1999r. W roku 2005 otrzymaliśmy wyłączność na dystrybucję maszyn do cięcia strumieniem abrazyjnym amerykańskiej firmy Flow. Firma Flow to światowy lider rynku w zakresie cięcia strumieniem wody pod ultrawysokim ciśnieniem i cięcia strumieniem abrazyjnym stosowanym w przemyśle. W chwili obecnej na całym świecie wykorzystywanych jest ponad 9.000 wysokociśnieniowych pomp i systemów tej firmy.

Posiadamy dwa WaterJety o wymiarach stołów 2x4m i 3x6m z wysoko zaawansowaną głowicą dynamiczną. Urządzenia te pozwalają osiągać bardzo wysoką dokładność cięcia i znacznie przyspieszać sam proces, a co za tym idzie realizować powierzone zlecenia dużo szybciej od firm konkurencyjnych. Doświadczenie i wiedza zdobyte dzięki współpracy z firmą Flow w połączeniu z posiadaną technologią przebijania się przez materiały kruche gwarantują świadczenie najwyższej jakości usługi cięcia klientom zajmującym się obróbką szkła, kamienia, materiałów ceramicznych i kompozytów.

Nasze atuty pracują na korzyść naszych Klientów

Park maszynowy i technologia

wysokospecjalistyczny park maszynowy

dwa WaterJety firmy Flow

jedyny w południowo-zachodniej Polsce stół o wymiarach 3x6m

przystawka do przebijania się przez kruche materiały UltraPierce

dynamiczna głowica tnąca – bardzo wysoka precyzja wykonania

 

Doświadczenie

wieloletnie doświadczenie w pracy z wycinarką wodną

szybkość i rzetelność realizowanych zleceń

wieloletnia współpraca z firmą Flow owocująca praktyczną znajomością maszyn, technologii i wiedzą dotyczącą możliwości zastosowań urządzeń i technologii Flow na potrzeby Klientów.

 

Podejście do klientów i jakość usług

elastyczne podejście do potrzeb klientów

precyzja, szybkość i profesjonalizm świadczonych usług

wysoka kultura w relacjach z klientami.